Головні убори для хлопчиків

Солом'яний капелюх для хлопчика (3K450110_8-14)

Він буде виглядати особливо гарно в цьому чарівному капелюсі-федорі! Картата стрічка, внутрішня пов'..

550 грн.

Бейсболка для хлопчика (3K452710_4-7)

Ідеальний завершальний штрих до його класного образу! Регульований ремінець ззаду на гумці, внутрішн..

500 грн.

Кепка для хлопчика  (2K451110_2T4T)

..

499 грн.

Солом'яний капелюх для хлопчика (2K450110_2T4T)

Він буде виглядати особливо гарно в цьому чарівному капелюсі-федорі! Картата стрічка, внутрішня пов'..

550 грн.

Шляпа-панама для хлопчика (1K454010_1224)

В цій симпатичній панамі він буде готовий до пригод на природі. Панама двостороння - чергуйте вибран..

559 грн.

Шляпа-панама для хлопчика (2K454010_2T4T)

У цій симпатичній панамі він буде готовий до пригод на природі. Панама двостороння - чергуйте вибран..

559 грн.

Бейсболка для хлопчика (2K452710_2T4T)

Ідеальний завершальний штрих до його класного вигляду! Регульований ремінець ззаду на гумці, внутріш..

500 грн.

Бейсболка для хлопчика (2L529710_2T4T)

Ідеальний завершальний штрих до його класного образу! Регульований ремінець ззаду на гумці, внутрішн..

500 грн.

Бейсболка для хлопчика (3L529710_4-7)

Ідеальний завершальний штрих до його класного образу! Регульований ремінець ззаду на гумці, внутрішн..

500 грн.

Продумуючи гардероб для дитини, не забудьте приділити увагу білизні, штанцям, комплектам та головним уборам. Вони актуальні у будь-який час року та їх значення не можна недооцінювати.

Але, крім захисних властивостей, на головні убори покладається також і важлива декоративна функція - вони завершують образ, роблячи його цілісним і гармонійним.

Правильно підібрані шапки й кепки, як і інші аксесуари, стають частиною костюмів та вигідно підкреслюють індивідуальність та хороший смак власника.

Одяг Картерс - інтернет-магазин

Яка б погода не була на вулиці - найчастіше є необхідність надіти шапку, кепку або панамку. Таким чином ми захищаємося від холоду, вітру, дощу, палючого сонця та яскравого світла. А це означає, що головні убори повинні справлятися з цими умовами та витримувати навантаження негодою.

Крім того, головний убір - це справжній акцент в одязі, здатний виділити свого володаря серед інших.

Купити якісні шапки й кепки ви можете на цих сторінках нашого магазину. Вони представлені як в класичних, звичних варіантах, так і з цікавими особливостями, наприклад, у вигляді шипів динозавра, модними написами, флористичними або тваринними орнаментами та ін.

Ваш хлопчисько точно оцінить такий вибір і буде із задоволенням носити модну, зручну та таку круту шапку з кепкою. А ви будете спокійні за його фізичне здоров'я.

У дітей досить рано починає формуватися та активно проявлятися характер та особистий смак, і в цьому випадку буває дуже складно змусити їх носити те, що підібрали для них дорослі. На виручку приходять сучасні технології, дозволяючи здійснювати покупки, не виходячи з дому, і при цьому мати можливість порадитися з дитиною, вибрати те, що буде до душі дитині та схвалене батьками.

В цьому випадку хлопчаки вже не відмовляться надягати шапку на вулицю, а більш того, будуть вважати себе відповідальними та самостійними на рівні старших членів сім'ї.

Купити головні убори Carters

Одяг Картерс інтернет-магазин представляє в максимально повному асортименті та за дійсно приємними цінами. А чудова якість та дизайн підкорюють серця з перших хвилин користування.

Все, що потрібно, щоб купити одяг Картерс, це відвідати офіційний сайт, відправити вподобані речі у кошик, і заповнити реєстраційну форму, або авторизуватись в системі, якщо раніше ви у нас вже робили покупки.

Таким чином ви гарантовано захищені від отримання підробок або неякісного товару - ми супроводжуємо угоди на всіх етапах, забезпечуючи ваш комфорт та безпеку.

Отримати замовлення ви можете як в магазинах вашого міста (Київ, Дніпро, Львів), так і на відділеннях Нової Пошти по всій території України. Крім того, доступна доставка кур'єром на вказану вами адресу.

Уточнити можливість доставки за потрібною адресою ви можете, звернувшись до нашого колл-центру. Наші фахівці з готовністю дадуть відповідь на будь-які питання.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сайту також служить вашому комфорту - в особистому кабінеті буде зберігатися вся необхідна інформація про ваші замовлення, з історією покупок.

Купити одяг Картерс інтернет-магазин дозволяє швидко та легко, без зайвих витрат дорогоцінного часу й грошей.