Умови повернення товарів

Повернення товару належної якості

Товар, замовлений в Carters.ua і не підійшов за якимись причинами, може бути повернутий протягом 14 днів після його отримання, згідно з законодавством України.

 

Причини для повернення товару з боку Покупця можуть бути наступні:

Повернення товару належної якості можливий, якщо:

 Повернення товару неналежної якості

Причиною для повернення товару з боку Покупця може бути виробничий брак товару.


Повернення товару неналежної якості здійснюється наступним способом:

 


Способи повернення товару

 

Порядок повернення:

Заповніть і роздрукуйте заяву на повернення в залежності від способу оплати (якщо немає можливості роздрукувати заяву, напишіть його від руки): 

  1. Для отримання бланка заяви зателефонуйте менеджеру (0800 30 09 30).
  2. Надішліть скан / фото заповненої та підписаної заяви на адресу info@carters.ua і вкажіть тему листа "Повернення замовлення № ..."

 

В коробку з товаром вкладіть:

  1. Товар
  2. Заяву про повернення
  3. Чек / копію чека про покупку 

 Зверніть увагу, що грошові кошти за повернутий товар будуть відправлені особі, який оформив замовлення на сайті, і, в разі оплати онлайн, на ту карту, з якої була здійснена оплата. Якщо Покупець не може самостійно отримати грошові кошти, за нього це може зробити довірена особа.

 

Вартість повернення:

Вартість клієнтського повернення становить 60 грн.

 * У разі повернення товару неналежної якості або переплутати артикулу витрати на зворотну доставку товару оплачує Продавець.


Зверніть увагу:

Згідно з доповненням №3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. №172 деякі категорії товарів не підлягають обміну або поверненню.

Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) з підстав, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.